Kontakt administration

Andersson, Åsa
ekonomi- o kursadministratör
doktorandadministratör
Rum 10169
018-471 3516018-471 7306
asa.andersson@physics.uu.se

Elkarib, Rabab
studievägledare
Rum 10170
018-471 3245
rabab.elkarib@physics.uu.se

Elm, Annica
ekonom
Rum 91114
018-471 3843
annica.elm@physics.uu.se

Ericsson, Karl-Einar
kursadministratör
Rum 10168
018-471 3528
karl-einar.ericsson@physics.uu.se

Estvall, Ann-Sofie
ekonomiadministratör
Rum 91113
018-471 5926
ann-sofie.estvall@physics.uu.se

Fahlander, Marja
seniorrådgivare
Rum 91129
018-471 5952
marja.fahlander@physics.uu.se

Folkegård, Malin Rick
ekonomiadministratör
(tjänstledig)
Rum 91104
malin.folkegard@physics.uu.se

Frödin, Jacob
ekonomiadministratör
Rum 91103
018-471 5926
jacob.frodin@physics.uu.se

Hedbor, Essa
hr-generalist
Rum 91125
018-471 3621
essa.hedbor@physics.uu.se

Herrgård, Therese
informatör
Rum 91123
070-04250844
therese.herrgard@physics.uu.se

Jadadic, Alen
datatekniker
Rum 63112
018-471 3053
alen.jadadic@physics.uu.se

Jarbou, Nour
praktikant, administrativ assistent
Rum 91101
072-9999702
nour.jarbou@physics.uu.se

Jäll, Niklas
ekonomiadministratör
Rum 91105
018-471 3563
niklas.jall@physics.uu.se

Kronquist, Anne
ekonomiadministratör
Rum 91102
018-471 3533
anne.kronquist@physics.uu.se

Kupsc, Teresa
1:e forskningsing
Rum 63112
018-471 3109
teresa.kupsc@physics.uu.se

Lindberg, Helena
ekonomiadministratör
Rum 63163
018-471 3563
helena.lindberg@physics.uu.se

Lindgren, Carina
ekonomiadministratör
Rum 63128
018-471 3843
carina.lindgren@physics.uu.se

Qureshi, Anna
ekonomiadministratör
Rum 91112

Sjödin, Anders
teknisk systemadministratör
Rum 63112
018-471 5980
anders.sjodin@physics.uu.se

Smedberg, Carl-Anton
hr-generalist
Rum 91124
018-471 3621
carl-anton.smedberg@physics.uu.se

Strömberg, Suzanne
personalsamordnare
Rum 91126
018-471 3621
suzanne.stromberg@physics.uu.se

Sörsten, Victoria
ekonomiadministratör
Rum 91111
018-471 5926
victoria.sorsten@physics.uu.se

Thulin, Camilla
informatör
Rum 91123
018-471 3518
camilla.thulin@physics.uu.se

Täuber, Elke
studievägledare Tekniskt-naturvetenskapligt basår
Rum 80409
018-471 3534
elke.tauber@physics.uu.se

Wall, Johan
assistent
Rum 91122
070-4250799
johan.wall@physics.uu.se

Wallström-Pan, Carolina
administrativ chef
Rum 91127
018-471 3848
carolina.wallstrom-pan@physics.uu.se

Widenfalk, Gabriella
kursadministratör
gabriella.widenfalk@physics.uu.se

Senast uppdaterad: 2021-04-08